Praca

Informację udostępniono: 05.01.2024 08:25, Dmytro Sobol
Ostatnia aktualizacja: 05.01.2024 08:46, Dmytro Sobol

Specjalista ds. inwestycji i remontów

Powiatowe Centrum Zdrowia  Sp. z o.o. w Kartuzach poszukuje kandydata/ki na stanowisko: specjalista ds. inwestycji i remontów

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie spraw związanych z budową, modernizacją i remontem mienia szpitala;
  • Ustalanie i pozyskiwanie podstawowych założeń i warunków technicznych do projektowania;
  • Opracowywanie materiałów niezbędnych do przygotowania postępowania o udzielenie  zamówienia publicznego na roboty, dostawy i usługi oraz udział
    w procedurze udzielania zamówień publicznych;
  • Analizowanie niezbędnych dokumentów techniczno-rozliczeniowych i sprawdzanie ich zgodności z warunkami podpisanych umów;
  • Nadzór nad prawidłową realizacją inwestycji i remontów;
  • Organizowanie odbiorów częściowych i końcowych;
  • monitorowanie terminowości realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych.

Wymagania pożądane:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, wskazane wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach w branży budowlanej;
  • Umiejętność czytania dokumentacji architektonicznej;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy;

Oferujemy:

  • Stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w przyjaznym zespole.

1) CV wraz z informacjami, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy, tj. imię (imiona) i nazwiska, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO1.