Informację udostępniono: 19.03.2024 11:48, Serkowski Sylwiusz
Ostatnia aktualizacja: 19.03.2024 11:49, Serkowski Sylwiusz

Lekarz ortopeda do pracy w Poradni Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Zatrudnimy lekarza ortopedę do pracy w poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej posiadającego tytuł specjalisty lub będącego w trakcie specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Opis stanowiska:
• Kompleksowa opieka nad pacjentem
• Prowadzenie dokumentacji medycznej
• Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych

Oferujemy:
• miłą atmosferę pracy w zgranym zespole, w którym kładziony jest duży nacisk na wzajemną pomoc i współpracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• praca na pełen etat / kontrakt – do uzgodnienia
• wsparcie zespołu pielęgniarskiego oraz personelu administracyjnego

Wymagania:
• komunikatywność
• nastawienie na pacjenta
• umiejętność organizacji pracy
• zaangażowanie
• dyspozycyjność
• znajomość obsługi komputera
• mile widziana umiejętność wykonywania USG ortopedycznego

1) CV zawierające informacje: imię (imiona) i nazwiska, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO