Praca

Informację udostępniono: 12.03.2024 12:59, Piotr Drzonowski
Ostatnia aktualizacja: 14.03.2024 09:34, Paweł Głowienka

ELEKTRYK

Powiatowe Centrum Zdrowia sp. z o.o. w Kartuzach poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: ELEKTRYK

Główne obowiązki:

  • Usuwanie awarii urządzeń  elektrycznych w obiektów szpitalnych (rozdzielnie, centrale wentylacyjne)oraz usterek technicznych.
  • Udział w remontach w zakresie instalacji elektrycznych oraz wykonywanie różnych  prac remontowo – montażowych.
  • Konserwacja urządzeń zasilania awaryjnego szpitala oraz urządzeń technicznych.

Wymagania pożądane:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie w zawodzie wyuczonym elektryk, elektromonter,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Umiejętności praktyczne w zakresie wykonywania prac związanych z konserwacją i naprawą instalacji i urządzeń elektrycznych.
  • Rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy kategorii „B”

Oferujemy:

  • Stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w przyjaznym zespole.

1)CV wraz z informacjami, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy, tj. imię (imiona) i nazwiska, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

2)oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO[1],