Informację udostępniono: 30.11.2023 07:20, Serkowski Sylwiusz
Ostatnia aktualizacja: 30.11.2023 07:22, Paweł Głowienka

Specjalista ds. sprzętu medycznego

Powiatowe Centrum Zdrowia sp. z o.o. w Kartuzach zatrudni na stanowisku: Specjalista ds. sprzętu medycznego

Główne obowiązki:
• prowadzenie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej sprzętu, aparatury medycznej i laboratoryjnej, w tym ewidencji naprawianego sprzętu i aparatury medycznej
• przeprowadzanie analiz opłacalności napraw i konserwacji
• przygotowanie specyfikacji wymagań technicznych (opisu przedmiotu zamówienia) oraz uczestniczenie w komisjach przetargowych na zakup i serwisowanie sprzętu, aparatury medycznej i laboratoryjnej, zgodnie z ustawą prawo zamówień publicznych
• nadzór nad realizacją umów serwisowych oraz umów dostaw (techniczne odbiory dostaw)

Wymagania konieczne:
• wykształcenie wyższe, preferowane wyższe techniczne: inżynieria mechaniczno-medyczna lub inżynieria biomedyczna, mechatronika, elektronika
• znajomość Ms Office
• umiejętność pracy w zespole
• bardzo dobra organizacja pracy
• dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność

Oferujemy:
• stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
• możliwość rozwoju zawodowego

1) CV wraz z informacjami, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwiska, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO