Praca

Informację udostępniono: 14.07.2023 08:00, Serkowski Sylwiusz
Ostatnia aktualizacja: 14.07.2023 08:03, Paweł Głowienka

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach poszukuje kandydatów na stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz

Aktualnie poszukujemy Pielęgniarki/ Pielęgniarza do:
• Oddziału Chirurgii

Główne obowiązki:
• Realizacja opieki pielęgniarskiej u pacjentów w różnych fazach choroby zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i współczesnymi standardami opieki pielęgniarskiej
• Prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania konieczne:
• Prawo wykonywania zawodu
• Umiejętność obsługi elektronicznego systemu dokumentacji medycznej
• Umiejętność współpracy w interdyscyplinarnym zespole
• Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:
• Szkolenie specjalizacyjne
• Kursy kwalifikacyjne
• Kursy specjalistyczne
• Doświadczenie  w pracy na stanowisku pielęgniarki

Oferujemy:
• Praca w wymiarze 1 etatu lub innym, forma umowy wg preferencji pracownika: kontrakt / umowa o pracę
• W pełni wyposażone stanowisko
• Pracę w zgranym zespole
• Dodatki do pensji, zgodnie z Regulaminem Wynagradzania Powiatowego Centrum Zdrowia sp. z o. o. w Kartuzach, m. in. wysługa lat, za godziny świąteczne i nocne, premie itd
• Wsparcie w kształceniu podyplomowym

Wymagane dokumenty:
1) CV zawierające informacje: imię (imiona) i nazwiska, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia
2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO

Do pobrania