Praca

Informację udostępniono: 20.04.2023 07:50, Paweł Głowienka
Ostatnia aktualizacja: 20.04.2023 07:59, Paweł Głowienka

Pielęgniarka/Pielęgniarz bloku operacyjnego

Powiatowe Centrum Zdrowia sp. z o.o. w Kartuzach poszukuje Pielęgniarki/Pielęgniarza bloku operacyjnego

Aktualnie poszukujemy Pielęgniarki/ Pielęgniarza do:

Bloku operacyjnego

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Realizacja opieki pielęgniarskiej u pacjentów w różnych fazach choroby zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i współczesnymi standardami opieki pielęgniarskiej.

Wymagania konieczne:

  • Prawo wykonywania zawodu
  • Umiejętność obsługi elektronicznego systemu dokumentacji medycznej
  • Umiejętność współpracy w interdyscyplinarnym zespole
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:

  • Szkolenie specjalizacyjne
  • Kursy kwalifikacyjne
  • Kursy specjalistyczne
  • Doświadczenie  w pracy na stanowisku pielęgniarki

Oferujemy:

  • Forma umowy wg preferencji pracownika: kontrakt / umowa o pracę
  • W pełni wyposażone stanowisko
  • Pracę w zgranym zespole
  • Dodatki do pensji, zgodnie z Regulaminem Wynagradzania Powiatowego Centrum Zdrowia sp. z o. o. w Kartuzach, m. in. wysługa lat, za godziny świąteczne i nocne, itd.
  • Wsparcie w kształceniu podyplomowym

1) CV zawierające informacje: imię (imiona) i nazwiska, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie,
przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO