Informację udostępniono: 01.07.2021 08:00, Serkowski Sylwiusz
Ostatnia aktualizacja: 01.07.2021 08:00, Serkowski Sylwiusz

Lekarz SOR i ZRM

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach poszukuje kandydatów na stanowisko: Lekarz SOR i ZRM

Zatrudnimy lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii, chirurgii, chorób wewnętrznych lub medycyny ratunkowej

Opis stanowiska:
• praca na pełen etat / kontrakt lub dyżury

Oferujemy:
• pracę w nowocześnie wyposażonym oddziale
• wspaniałą atmosferę pracy w zgranym zespole, w którym kładziony jest duży nacisk na wzajemną pomoc i współpracę

Wymagania:
• komunikatywność
• nastawienie na pacjenta
• umiejętność organizacji pracy
• zaangażowanie
• dyspozycyjność
• znajomość obsługi komputera

1) list motywacyjny oraz informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwiska, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
2) kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
3) kopie dokumentów potwierdzających przebieg zatrudnienia, w tym opisany przez kandydata przebieg pracy zawodowej,
4) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO,
5) w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez PCZ Sp. z o.o. w Kartuzach proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez PCZ Sp. z o.o. w Kartuzach przez okres najbliższych 9 miesięcy,
6) oświadczenie o niekaralności,
7) oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz posiadaniu pełni praw publicznych.