Praca

Informację udostępniono: 23.03.2023 10:32, Paweł Głowienka
Ostatnia aktualizacja: 23.03.2023 10:33, Paweł Głowienka

LEKARZ RADIOLOG

Powiatowe Centrum Zdrowia  Sp. z o.o. w Kartuzach poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko: LEKARZ RADIOLOG

Opis stanowiska:

Zatrudnimy kandydata/kandydatkę na stanowisko lekarza ze specjalizacją z radiologii, z aktualnym prawem do wykonywania zawodu oraz orientacją na Pacjenta.

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia, (umowa o pracę/umowa cywilno-prawna)
  • kompleksową organizację pracy,
  • wsparcie prawne w zakresie ochrony przed roszczeniami pacjentów,
  • pracę w zgranych wyspecjalizowanych zespołach,
  • możliwość ustalenia indywidualnych standardów przyjęcia pacjenta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe i aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • specjalizacja z zakresu radiologii,
  • komunikatywność,
  • nastawienie na pacjenta,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • zaangażowanie,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość obsługi komputera.

1) CV wraz z informacjami, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwiska, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w cv lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO[1],

3) oświadczenie o niekaralności.