Praca

Informację udostępniono: 23.06.2023 12:53, Krauze Sławomir
Ostatnia aktualizacja: 23.06.2023 12:55, Krauze Sławomir

LEKARZ PSYCHIATRA

Powiatowe Centrum Zdrowia  Sp. z o.o. w Kartuzach poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko: LEKARZ PSYCHIATRA (do przeprowadzania konsultacji medycznych)

Opis stanowiska:
• Konsultacje psychiatryczne pacjentów PCZ Sp. z o.o.
• dbałość o standardy medyczne w placówce.
Oferujemy:
• elastyczne formy zatrudnienia, (umowa cywilno-prawna)
• kompleksową organizację pracy,
• wsparcie prawne w zakresie ochrony przed roszczeniami pacjentów,
• pracę w zgranych wyspecjalizowanych zespołach,

Wymagania:
• wykształcenie wyższe i aktualne prawo wykonywania zawodu,
• specjalizacja z zakresu psychiatrii lub w trakcie specjalizacji,
• komunikatywność,
• nastawienie na pacjenta,
• umiejętność organizacji pracy,
• zaangażowanie,
• dyspozycyjność,
• znajomość obsługi komputera.

Wymagane dokumenty:
1) CV wraz z informacjami, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwiska, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w cv lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO ,
3) oświadczenie o niekaralności.

Do pobrania