Praca

Informację udostępniono: 20.04.2022 12:52, Paweł Głowienka
Ostatnia aktualizacja: 20.04.2022 13:00, Paweł Głowienka

Lekarz Chirurg

Powiatowe Centrum Zdrowia  Sp. z o.o. w Kartuzach poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko: Lekarz Chirurg

Opis stanowiska:

• praca na pełen etat / kontrakt

Oferujemy:

·  pracę w nowocześnie wyposażonym oddziale

· wspaniałą atmosferę pracy w zgranym zespole, w którym kładziony jest duży nacisk na wzajemną pomoc i współpracę

·  atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

·  komunikatywność

·  nastawienie na pacjenta

·  umiejętność organizacji pracy

·  zaangażowanie

·  dyspozycyjność

·  znajomość obsługi komputera

Wymagane dokumenty:
1) CV oraz informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwiska, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

2) kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,

3) w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez PCZ Sp. z o.o. w Kartuzach proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez PCZ Sp. z o.o. w Kartuzach przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Do pobrania