Praca

Informację udostępniono: 22.06.2023 12:36, Paweł Głowienka
Ostatnia aktualizacja: 23.06.2023 07:35, Paweł Głowienka

KSIĘGOWY

Powiatowe Centrum Zdrowia sp. z o.o. w Kartuzach poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: KSIĘGOWY

Miejsce pracy:
• Kartuzy

Forma zatrudnienia/wymiar etatu:
• Umowa o pracę/pełny etat

Główne obowiązki:
• kontrola formalno-rachunkowa oraz księgowanie dokumentów finansowych;
• prowadzenie ewidencji księgowych, inwentarzowych;
• przygotowanie bieżących zestawień i raportów na potrzeby komórki;
• monitorowanie/windykacja należności;
• prowadzenie analiz i rozliczeń kosztowych w oparciu o m.in. standard rachunku kosztów;
• bieżąca analiza sald i obrotów kont;
• przygotowywanie danych niezbędnych do sporządzania sprawozdań finansowych.

Wymagania konieczne:
• kierunkowe wykształcenie wyższe;
• znajomość zagadnień księgowych i podatkowych;
• dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS OFFICE;
• umiejętność pracy w zespole;
• terminowość i samodzielność wykonywania obowiązków.

Oferujemy:
• stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
• możliwość przyuczenia
• możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery
• elastyczne godziny pracy.

1) CV wraz z informacjami, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwiska, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w cv lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO,