Praca

ASYSTENT LEKARZA – PRACA DLA STUDENTÓW MEDYCYNY NA 6 ROKU STUDIÓW, LUB LEKARZY STAŻYSTÓW

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach poszukuje kandydatów na stanowisko: ASYSTENT LEKARZA – PRACA DLA STUDENTÓW MEDYCYNY NA 6 ROKU STUDIÓW, LUB LEKARZY STAŻYSTÓW

Opis stanowiska:
• Czynności związane z obsługa pacjentów
• Wsparcie dla lekarzy oddziału
• Dbałość o standardy medyczne w placówce

Wymagania:
rozpoczęta nauka na 6 roku medycyny, lub w trakcie 1 roku stażu pracy lekarza stażysty
• komunikatywność
• nastawienie na pacjenta
• umiejętność organizacji pracy
• zaangażowanie
• dyspozycyjność
• znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
• elastyczne formy zatrudnienia, (umowa cywilno-prawna)
• pracę w zgranych wyspecjalizowanych zespołach

Wymagane dokumenty:
1) kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (dyplom lekarza i prawo wykonywania zawodu) – dot. Lekarzy stażystów, zaświadczenie z uczelni – dot. studentów medycyny 6 roku,
2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO,
3) w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez PCZ Sp. z o.o. w Kartuzach proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez PCZ Sp. z o.o. w Kartuzach przez okres najbliższych 9 miesięcy,
4) oświadczenie o niekaralności,
5) oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz posiadaniu pełni praw publicznych.

Do pobrania

Informację udostępniono: 12.10.2020 10:36, Serkowski Sylwiusz
Ostatnia aktualizacja: 12.10.2020 10:36, Serkowski Sylwiusz