Praca

ANESTEZJOLOG

Zatrudnimy lekarzy specjalistów w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii

Miejsce pracy : Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Kartuzach

Opis stanowiska:

  • praca na pełen etat / kontrakt lub dyżury

Oferujemy:

  • pracę w nowocześnie wyposażonym oddziale
  • wspaniałą atmosferę pracy w zgranym zespole, w którym kładziony jest duży nacisk na wzajemną pomoc i współpracę

Wymagania:

  • posiadanie pełnej specjalizacji
  • komunikatywność
  • nastawienie na pacjenta
  • umiejętność organizacji pracy
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • znajomość obsługi komputera

CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@pczkartuzy.pl

Więcej informacji: 58 685 49 8

Prosimy pamiętać o dołączeniu i podpisaniu  klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że Administratorem danych jest Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
z siedzibą w Kartuzach przy ul. Floriana Ceynowy 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

6

Informację udostępniono: 13.11.2017 14:32, Stefanowski Michał
Ostatnia aktualizacja: 08.01.2019 11:16, Krauze Sławomir